03.07.2013. Verdasco F. (Esp) – Murray A. (Gbr) (bagatela)

Tipovi

H2h je 8-2 za Murraya ali to me ne zanima, prvenstveno idem na Murraya jer mislim da je prica oko Verdasca prenapuhana i to se tocno vidlo u mecu protiv Gulbisa. Gulbis je prvi set izgubio 6-2 i to se morao pomucit da ga izgubi “samo” 6-2, ali Verdasco u tom setu nije bas nista napravio. Gulbis je igrao ko zadnji amater, nije mogao 3x lopticu vratit preko mreze. Gulbis je talentirani igrac ali bez strasti, on igra samo za pare i to je opce poznato, nema ni ljubavi ni strasti prema tenisu. A kad takvom igracu krene lose, onda mu je svejedno, i zato ga je Verdasco “razvalio” makar je Gulbis pobjedio sam sebe.
Murray je razvalio svakog protivnika o kojem se nesto nagovjestavalo, prvo je Troicki progirao konacno – bum, 3 laka seta. Pa je Youzhny proigrao i bio nagovjestavan kao moguce iznenadjenje, bum 3 seta, zadnji 6-1.
Murray ce ili ove godine osvojit Wimbledon ili nece nikad. I nece riskirat i pimplat.
Pick: Murray -7
Koeficijent: 2.18 Pinnaclesports