Kladionica: lokali po 2,60, bet at home 2,40, sportingbet 2,30.

Skupina B

Rezultati prvog kola:

Hrvatska – Italija 0-0
Rusija – Ukrajina 3-0

Hrvatska na ovo prvenstvo došla je sa velikim ambicijama, te jedan od glavnih favorita su za osvajanje zlata.
Hrvatska reprezentacija u prvome susretu protiv Italije je bila puno bolja, međutim promašili su dvije 100% šanse.
Hrvatska može žaliti za pobjedom, jer bila je bolja. Osim što je najvećim dijelom do 80 minuta utakmice (ovaj uzrast igra deset minuta kraće od seniora) imala inicijativu zahvaljujući Haliloviću i Roguljiću, bila je konkretnija, opasnija, s više udaraca na gol (13:4), izglednih prilika, kornera, ali Talijani su izvukli bod najviše zahvaljujući golmanu Scuffetu, ali i Roguljićevom promašaju s pet metara, 15 minuta prije kraja, kada je talijanski golman nogom obranio veliku priliku.
Za ovaj susret na raspolaganju je najjaci moguci sastav, te stručni stožer i svi igrači najavljuju pobjedu u ovome susretu.
Ključni igrači Hrvaske su; Halilovic (vezni igrač), Roguljic (vezni igrač), Maric (golman), Brodic (napadač), Basic (vezni igrač).
Najavljeni sastav Hrvatske: Marić – Stolnik. Ćaleta-Car, Prce, Mamić – Šunjić, Vojković – Halilović, Bašić, Roguljić – Brodić

Rusija je u prvome susretu pobjedila reprezentaciju Ukrajine, rezultatom 3-0, međutim igra im nije bila na visokom nivou, te rezultat je nerealan.
Prije početka prvenstva, reprezentacija Rusije ostala je bez četri vrlo bitna igrača ( dva vezna igrača, jednog obrambenog igrača i napadača).

Hrvatska u ovome susretu je veliki favorit, puno veći nego što kazuje tečaj, očekujem sigurnu pobjedu.