Tipovi

Tip: over 2.25
Kladionica: 188bet po 1.79
Ulog: 5/10
Europe » Champions League » Austria Vienna (Aut) – D. Zagreb (Cro) Uzvratna utakmica, rezultat prve utakmice: Dinamo Zagreb     0-2     Austria Wien Dinamo je iznenađujuće izgubio prvu utakmicu, te nakon utakmice smjenjen je trener Krunoslav Jurčić koji je po mojem mišljenju glavni krivac za poraz te vrlo lošu taktiku. Dinamo posjeduje vrlo kvalitetan igrački roster, te u ovoj utakmici najavljena je ofanzivna taktika, te napadi i otvorena igra od prve minute. Najavljeni sastav Dinama: Sandomierski, Simunic, Addy, Pivaric, Pinto, Ademi, Antolic, Husejinovic, Soudani, Fernandes, Sammir. Austrija je vrlo disciplinirana momčad, koja posjeduje solidnu igračku kvalitetu. Trenutno su u vrlo doboj formi, te vrlo su efikasni.  Rezultati zadnje tri utakmice: 24.08.2013     D1     Wolfsberger AC     1-4     Austria Wien     21.08.2013     CLQ     Dinamo Zagreb     0-2     Austria Wien     17.08.2013     D1     Austria Wien     5-0     Wiener Neustadt Obje momčadi nemaju većih problema sa igračkim izostancima, te očekujem silovite napade Dinama od prve minute. Golovi nebi smjeli izostati na ovoj utakmici.