Tipovi

Tip: over 2.5
Kladionica: Pinnacle po 1.79
Ulog: 3/10
Uzvratna utakmica, rezultat prve utakmice:     Ludogorets     2-4     FC Basel Ludogorets u ovoj mora pokušati nadoknaditi zaostatak od dva gola razlike iz prve utakmice. Bolji dio momčadi im je vezna linija te napad. Možemo očekivati da će postaviti ofenzivnu formaciju, te od prve minute krenuti otvoreno i sa napadima. Ludogorets ima vrlo kvalitetnu veznu liniju i napad. Ključni igrači su im; Marcelinho (vezni igrač), Platini (napadač), Stoyanov (vezni igrač), Bezjak (napadač), Dyakov (vezni igrač). Vrijednost momčadi procjenjena je na:  25.950.000 €. Basel  ima veliku prednost iz prve utakmice, te posjeduju iskustvo igranja europskih utakmica. Momcad im je kvalitetna, te imaju vrlo kvalitetnu veznu liniju.  Ključni igrači su im: Stocker (vezni igrač), Streller (napadač), Salah (vezni igrač), D. Degen (vezni igrač). Vrijednost momčadi procjenjena je na:  50.350.000 € Očekujem otvorenu utakmicu od prve minute, te minimalno tri postignuta gola.