Aalborg – Vestjaelland (1×2) Tip 1

Tipovi

Prijenos uživo: Bet365, Unibet. U prvom djelu sezone ekipa Aalborga završila je na drugom mjestu sa samo 3 boda zaostatka nad Midtyllandom i ukoliko nastave sa takvom igrom u ovom drugom djelu sezone će se boriti sa Midtyllandom i Fc Kopenhagenom za prva dva mjesta koja vode u ligu prvaka. Odigrali su u ovoj novoj godini tri prijateljske i sve tri su pobijedili (Horsens 2:0, Vejle 2:0 i IFK Goteborg 3:1) jednu ligašku utakmicu i to u gostima gdje su poveli protiv Brondbya u 89.minuti sa 1:2 da bi u 90-oj Brondby izjednačio na 2:2 i odigrali su kup utakmicu protiv Aarhusa u gostima u kojoj su dominirali svih devedeset minuta i nakraju zasluženo slavili sa visokih 4:1. Dodatna motivacija za domaću ekipu je i činjenica da Midtylland je trenutno u malenoj krizi a sutra idu na teško gostovanje kod Fc Kopenhagena pa bi se Aalborg nakon ovoga kola mogao naći na vrhu tablice. Aalborg je ove sezone neporažen kod kuće u 10 utakmica imaju omjer 6-4-0 uz gol razliku 17:5. Današnji protivnik im je predzadnji Vestsjaelland koji je u prvom kolu nakon pauze poražen od posljednjeg Sonderjyskea kod kuće sa visokih 4:0 i teško da se mogu nadati bodovima protiv Aalborga. U prvom susretu ove sezone Vestsjaelland je slavio kod kuće sa 2:1 ali tada Aalborg nije bio u formi u kakvoj je trenutno i plus toga Aalborg bolje igra kod kuće nego u gostima. Ulog 6/10 (1.65 – BetAtHome) TipByErko.