Dolgopolov – Nieminen AH – 2.5 Tip 1

Tipovi

Izgleda da su ukrajinca probudili neredi u njegovoj zemlji i počeo je pružiti odlične igre na touru. Prvo je došao do finala Rio de Janeira, gdje je izgubio od Nadala, ali je kasnije pobjedio Nadala u Indian Wellsu. U Acapulcu je igrao polufinale, Anderson je bio bolji u 3 seta. Indian Wells također došao do polufinala, naletio na Federera i izgubio u 2 seta. Trenutno je 23-i igrač sa 10-5 omjerom na hardu. Dok je njegov protivnik Jarko Nieminen na 40-om mjestu sa 5-5 omjerom na hardu. Deklasiro je prošlo kolo Tomića za manje od 29 minuta, ali to nije toliko čudno jer se Tomić vraća tenisu nakon operacije oba kuka. Gubio je Jarko u polufinalu Montpelliera od Monfilsa, pa onda Rotterdam i Acapulco prvo kolo ispao. U Indaian Wellsu dobio Brandsa i Mayera a izgubio u trećem kolu od Bautiste u jednom jako izjednačenom meču. Dog mi djeluje motiviraniji, nije više toliko nervozan i čini mi se da je i fizički spremniji. Ulog 6/10 (1.66 – Pinnacle). TipByErko.