Juventus – Fiorentina AH -1 Tip 1

Tipovi

Prijenos uživo: Bet365, Unibet. U Torino stiže jedina momčad Serie A koja je ove godine pobjedila Juventus. To je utakmica koja je probudila Juventus, kao da im je Rossi opalio veliku šamarčinu i trgnuo ih. U 66-oj minuti je bilo 0-2 za Juventus ali onda je u samo 15 minuta Buffon dobio 4 gola, Rossi je zabio hattrick.Sigurno će Stara Dama i Conte tražiti osvetu u ovom meču. Kod kuće imaju impresivnih 13 pobjeda iz 13 susreta uz gol razliku 37-8. Vraća se Chiellini dok je Pirlo suspendiran. Vrlo vjerovatno će Juventus nastupiti u ovom sastavu: Buffon, Barzagli, Ogbonna, Chiellini, Lichtsteiner, Vidal, Marchisio, Pogba, Asamoah, Tevez, Llorente. Ljubičice se nalaze na 4-om mjestu Serie A. U gostima imaju 6-3-4 uz gol razliku 19-11. Većinom su bili bez Gomeza koji se vratio ali su sada bez Giuseppe Rossija, Borja Valero također neće biti u sastavu.Očekuje se ovaj sastav Fiorentine: Neto; Diakite, Gonzalo Rodriguez, Compper; Cuadrado, Mati Fernandez, Pizarro, Aquilani, Vargas; Iličić, Gomez. Inače ove dvije ekipe igrat će i u Europskoj ligi jedni protiv drugih, tako će u manje od 2 tjedna odigrati 3 utakmice. Juventus bježi Romi 11 bodova, koju čeka teško gostovanje u Napoliju. Ovo im je idealna prilika da još više pobjegnu pratiteljima te da se okrenu Europa ligi, čije se finale igra igra u Torinu. Ulog 7/10 (1.63 – Pinnacle) TipByErko.