Napoli – Milan (1×2) Tip 1

Tipovi

U zadnje vrijeme Benitezova momčad ne briljira, pa je zato ovako visoka kvota na njihovu pobjedu. Zadnji put su slavili na gostovanju u Veroni 3-0 rezultatom, otada su odigrali bez pobjednika sa Bolognom i Chievom pa izgubili na gostovanju kod Atalante. Milan se pomalo diže u formi, doili Veronu i Cagliari a izgubili od Sassuola, morma napomenuti da su tu već u 13-oj minuti vodili 0-2 ali su uspjeli izgubit i poluvrijeme i kraj, bilo je 4-3. Zadnje kolo im je Torino uzeo bod na njihovom terenu. Seedorf je unio neke pozitivne promjene, malo ga i sreća poslužila, jer na dosta utakmica je kasnim golovima odnosio bodove. Penal protiv Veroni u 82-oj pa i Pazzinijev gol Cagliariju u 89-oj. Danas im je upitan Kaka, dok se Balotelli vraća u momčad, nema još Bonere,Birse,Zapate i El Shaarawya. Domaćinu će nedostajati Zuniga,Mesto i Reveillere. Zadnji put kada je Milan slavio protiv Napolija je bilo na ovom stadionu, 2010-e. Kvalitetnija momčad je Napoli, ekipa koja se bori za vrh. Hamšik, Mertens, Callejon i Higuain bi morali doći do pobjede u ovom meču. Ulog 6/10 (2.1 – BetVictor) TipByErko.