Wawrinka – Gimeno Traver Under 20 Tip 1

Tipovi

Nedavno je Stanislas Wawrinka doživio svoj prvi poraz ove godine. Izgubio je od Kevin Andersona u jednom sjajnom meču, imao je set zaostatka i vratio se ali ipak Anderson je sjajno odradio treći set i švicarac tu nije mogao ništa, ne računam egzibiciju početkom godine u Kooyongu gdje je izgubio od Simona. Puno je napredovao ove godine Wawrinka, došao do broja 3 u ukupnom poretku a u Švicarskoj je sada on prvi reket, iako će reći da je oduvijek bio i biti će Federer najbolji švicarski pa i svjetski tenisač. Početkom godine je uzeo Chennai pa odmah i Australian Open, svoj prvi Grand Slam. Ima na hardu 13-2 ove godine, dok je Gimeno na 4-5. Općenito je španjolac u negativnoj bilanci kad govorimo o mečevima na hardu. Ima 35-48 omjer, zadnje 4 godine je u negativnom omjeru što se tiče pobjeda i poraza na hardu, tako je 2011-e izgubio svih 7 mečeva koje je odigrao na hardu.Trenutno je 99-i igrač. Prvo kolo se mučio sa mladim Khachanovom u prvom setu ali je onda lagano okrenuo stvari u svoju korist. Nema zapaženijih rezultata ove godine, već 2 puta ga je porazio Wawrinka dosad ne vidim zašto to i danas ne bi napravio. Dovoljan je po jedan break po meni da prođe ovaj under gemova (1.61 – Pinnacle), a Wawrinka ga sigurno može i više puta brejkat. Ulog 6/10. TipByErko.